RealTimes (With RealPlayer)

RealTimes (With RealPlayer) dla Mac

Oglądaj wideo z internetu

RealPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych. Można za jego pomocą oglądać filmy znajdujące się na dysku twardym komputera, jak również transmisje internetowe.RealPlayer stał się w Polsce bardzo popularny za sprawą pierwszej edycji show... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonale obsługuje strumieniowe transmisje wideo.

Wady

  • Przy filmach z Internetu wyświetlane są denerwujące reklamy

Doskonały
9

RealPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych. Można za jego pomocą oglądać filmy znajdujące się na dysku twardym komputera, jak również transmisje internetowe.

RealPlayer stał się w Polsce bardzo popularny za sprawą pierwszej edycji show telewizyjnego Big Brother. To właśnie za pomocą tego programu można było oglądać obraz z domu Wielkiego Brata.

Do dzisiaj wiele strumieniowych transmisji wideo jest publikowanych w tym formacie. Program pozwala je oglądać, a także zapisywać i nagrywać na płyty CD. Nie jest to jedyne zastosowanie RealPlayer. Może on odtwarzać pliki wideo bezpośrednio z dysku komputera, a także muzykę w formacie MP3.

RealPlayer stanowi ciekawa alternatywę dla Quicktime. Ponadto nadal wiele treści multimedialnych jest oferowanych w obsługiwanym przez niego formacie.

Najczęściej pobierane Streaming wideo na mac

RealTimes (With RealPlayer)

Download

RealTimes (With RealPlayer) v2.1.2.114

Opinie użytkowników o RealTimes (With RealPlayer)

Sponsorowany×